• Doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişiden, doğru cevaplar alınır.

Ankara Siemens Servisi

 • Siemens Ankara Servisi
  • 2020-06-24 / /

  Ankara Siemens Beyaz Eşya Servisi

  Çamaşır makinasıbuzdolabıkurutma makinası, ve bulaşık makinası gibi cihazların yanı sıra küçük ev aletleri için de çalışmalarını aralıksız yürüten Ankara Siemens Seervisi oluşturduğu mobil ekipleri ile Ankara şehrimizin tamamında boy göstermektedir.

  Siemens tamir departmanı da arızalanarak iş yerimize gelen cihazlarınızı mümkün olduğunca hızlı onararak teslim edilmesi konusunda öncelik tanımaktadır.

  Çamaşır Makinesi

  Siemens markasının başarılı ürünlerinden olan çamaşır makinesibulaşık makinesibuzdolabı, kurutma makinesi gibi beyaz eşya sınıfına giren ürünleri için tamir & bakım ihtiyacı doğduğunda emrinizdeyiz. Servis merkezimizi aramanın tamirat başlatmak için yeterli olacaktır.

  En etkili müdahaleyi yapacağımızdan ve Siemens ürününüzü ilk günkü sağlamlığına kavuşturacağımızdan emin olabilirsiniz. Ankara Siemens servisi tamir ve bakım oarganizasyonunu en iyi yapan firma maerkezidir.

  Ankara Siemens Servisi sertifikalı ve tüm eğitimleri tamamlanmış ustaları ile her türlü onarımını garantili ve kesin sonuç alarak tamamlamaktadır. İşimizi asla tesadüflere bırakmadık ve bundan sonraki dönemlerde de aynı mantıkla işlerimize devam ettireceğimizden emin olabilirsiniz.

  Arıza tespiti konusunda oldukca yetenekli olan ustalarımız işlemlerinde de orjinal parça kullanmaktadır. Bu sebeple de yapılan işlemler olumlu sonuçlanmaktadır.

  Bulaşık Makinesi

  Mutfaklarda sık bir şekilde kullanılan beyaz eşyalardan bir tanesi bulaşık makinesidir. Bulaşık makinelerinde pek çok farklı arıza kaydı alabiliyoruz. Makinenin sesli çalışması bunlardan bir tanesidir. Bulaşık makinesinde ses pek çok nedene bağlı olarak çıkabilir.

  Mesela çok fonksiyonlu tablet deterjanlar kullanıldığında bir takım seslerin ortaya çıktığını görebiliyoruz. Tablet opsiyonu her yıkama için ayrı ayarlanmalıdır. Opsiyon yok ise yarım tablet kullanılabilir.

  Ses sorunu ayrıca parça bazlı da olabilir. Parçaların bakımı, yıllık bakımlar dahilinde yapılmakla beraber herhangi bir sorunda orijinal Siemens yedek parça ile değiştirilerek sorun çözülmektedir. Ankara Siemens Servisi ekiplerimize diğer her türlü sorunda olduğu gibi ses sorunu için de ulaşaiblir ve hizmet alabilirsiniz.

  Buzdolabı

  Mutfaklarda gıdaların saklanması için kullanılan Siemens buzdolaplarında da şikâyet durumunda yardımcı oluyoruz. Buzdolabında su sızdırmalar aldığımız şikâyetler dahilindedir.  Buzdolabında su kanalı tıkanma nedeniyle su sızdırmaları görebiliyoruz.

  Yanlış ısı ayarı da su sızdırmasının nedenlerinden birisidir. Buzdolabı kanal temizliği ve su sızdırmaya karşı gerekli tedbir bakımları Ankara Siemens Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılacaktır.

  Çamaşır Kurutma Makinesi

  Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız kurutma makinelerinde de farklı arızalar karşımıza çıkabiliyor. Yükleme kapağından su sızdırma şikâyeti bize gelen arıza kayıtlarından birisidir.  Yükleme kapağı contasının yüzeylerinde lif birikmeleri olmuş ise su sızdırma görülebilir.

  Yükleme kapağı iç yüzeyleri ve yükleme kapak contasının yüzeyleri temizlenecektir. Kurutma makinesi bakımınızı Ankara Siemens Servisi ekibimiz sizin için yapacaktır.

  Siemens markasının diğer kullanışlı cihazları fırın, klima ya da çamaşır makinelerinde de bizlere ihtiyacınız olduğu takdirde anında yardımınıza koşmaktayız. Ankara Siemens Servisi gezici servis araçlarımız ile anında bulunduğunuz yere geliyor, Siemens marka cihazınızın modeli ne olursa olsun garantili işlemlerimiz ile sorununuzu çözüyoruz.

  Siemens Şofben Servisi

  Siemens şofben ürünleriniz için de ekiplerimiz tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Gündelik yaşantımızın vazgeçilmez ürünü olan şofbenler sıcak su elde edebilmenin en kolay yoludur.

  Kullanıma bağlı olarak gereken bakım ve onarım işleri için Ankara Siemens Servisi ismi ile görev yapan ve Siemens merkez servisi olarak bizler ürününüze en etkili hizmeti vermeyi garanti ediyoruz.

  İş yerlerinizde veya evlerinizde kullanmakta olduğunuz klima ürünleri için de Ankara Siemens Servisi olarak çöazüm ortağınız olarak çalışıyoruz. Siemens klima ürünlerinizin bakım montaj yer değişimi borulanması ve gaz basımı işleri gibi konularda yardıma hazırız.

  24 Saat Çalışan Çağrı Merkezi

  Çağrı merkezimiz 24 saat esası üzerinden vardiyalı olarak çalışmaktadır. Aralıksız olarak sizlere hizmet etmek için bu yönde çalışmalarımız sürmektedir.

  Burada önemli olan husus Siemens markasına güvenen ve ürünlerini severek kullanan müşterilerimizin mağduriyetini en kısa zaman içinde çözmektir. Mobil pos cihazı bulunan servis araçlarımızda dilerseniz işlem ücretini kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

  Hafta sonları da dahil olmak üzere tüm tatil günlerinizde Ankara Siemens Servisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Şu an olmasa bile ilerleyen günlerde ihtiyaç olabileceğini düşünerek Siemens iletişim numaralarımızı aydetmenizi öneririz.

  Garantili işlem merkezi olan şirketimiz yapılan işlemlerin sonunda sizlere belge vererek paranızı ve ürününüzü garanti altına almaktadır. İlla ki servis çağırmak zorunda değilsiniz, Ankara Siemens Servisi personellerinden telefon desteği alarak da küçük sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

  Çağrı merkezi olarak hizmet ettiğimiz çeyrek asırlık bir sürede ihtiyaçlarınıza anında cevap vermek için etkili ve hızlı çalışan bir oluşum içine girdik. Personellerimiz sizin huzurunuzun devamlılığı için gerekli tüm önlemleri almışlardır.

  Zamanında ve Doğru Müdahale

  Merkezimize gelen çağrı kayıtlarınız hiç beklemeden değerlendirmeye alınarak size yakın olan ekiplerimize bildirilir. Bu andan sonra en hızlı şekilde size ulaşılarak Siemens ürününüze müdahalede bulunulur. Ankara bölgesinin neresinde olursanız olun Ankara Siemens servisi yardımcı olacaktır.

  Ankara Siemens Servisi kalite ve güvencesi ile Siemens marka tüm eşyalarınızın bakım ve onarımı yıllardır olduğu gibi profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Siemens beyaz eşyaları hem mutfak hem de banyolarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

  Hayatı oldukça kolaylaştıran bu cihazların bakımı aksatılmadan yapıldığı sürece herhangi ciddi bir sorun yaşatmamaktadır. Ancak bazı durumlarda hem elektrik hem de elektronik parça nedeni ile pek çok beklenmeyen arıza ile karşılaşmak mümkün olabiliyor.

  Bu gibi durumlarda Ankara Siemens Servisi olarak şehrimizin tüm sakinlerine hızlı bir şekilde yetişiyor ve sorunlarını hızla çözüyoruz.

  Ankara il ve ilçelerde ne kadar Siemens kullanan kişi var ise günün dilediği saati firmamıza rahatlıkla ulaşabiliyor. Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır müşteri beklentilerine maksimumda karşılayan firmamız Siemens cihazlar konusunda eğitimli ve donanımlı ekibi ile fark yaratmaktadır.

  İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sağlamaktadır. Ayrıca orijinal Siemens yedek parça temini ve montajı ile büyük bir sorunu ortadan kaldırmaktadır. Ankara Siemens Servisi tek numarasından ve online web sitesinden rahatlıkla ulaşılabilmektedir.