• Doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişiden, doğru cevaplar alınır.

Beyaz Eşya Servisi

 • Ankara Beyaz Eşya Servisi
  • 2020-06-20 / /

   Çağrı merkezimiz 24 saat esası üzerinden vardiyalı olarak çalışmaktadır. Aralıksız olarak sizlere hizmet etmek için bu yönde çalışmalarımız sürmektedir.

  Burada önemli olan husus Siemens markasına güvenen ve ürünlerini severek kullanan müşterilerimizin mağduriyetini en kısa zaman içinde çözmektir. Mobil pos cihazı bulunan servis araçlarımızda dilerseniz işlem ücretini kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

  Hafta sonları da dahil olmak üzere tüm tatil günlerinizde Ankara Siemens Servisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Şu an olmasa bile ilerleyen günlerde ihtiyaç olabileceğini düşünerek Siemens iletişim numaralarımızı aydetmenizi öneririz.

  Garantili işlem merkezi olan şirketimiz yapılan işlemlerin sonunda sizlere belge vererek paranızı ve ürününüzü garanti altına almaktadır. İlla ki servis çağırmak zorunda değilsiniz, Ankara Siemens Servisi personellerinden telefon desteği alarak da küçük sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

  Çağrı merkezi olarak hizmet ettiğimiz çeyrek asırlık bir sürede ihtiyaçlarınıza anında cevap vermek için etkili ve hızlı çalışan bir oluşum içine girdik. Personellerimiz sizin huzurunuzun devamlılığı için gerekli tüm önlemleri almışlardır.